Dostluk Cafesi

hoşgeldiniz lütfen üye olun yada giriş yapın

Join the forum, it's quick and easy

Dostluk Cafesi

hoşgeldiniz lütfen üye olun yada giriş yapın

Dostluk Cafesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

"Hocamızla kısa sürede kaynaştık"

cadicim
    cadicim
    YÖNETİCİ

Kadın
    Ruh Hali : "Hocamızla kısa sürede kaynaştık" Hosgor10

Rep:
    "Hocamızla kısa sürede kaynaştık" Left_bar_bleue10000/100000"Hocamızla kısa sürede kaynaştık" Empty_bar_bleue  (10000/100000)
    aktiflik:
    "Hocamızla kısa sürede kaynaştık" Left_bar_bleue10000/10000"Hocamızla kısa sürede kaynaştık" Empty_bar_bleue  (10000/10000)

"Hocamızla kısa sürede kaynaştık" Empty "Hocamızla kısa sürede kaynaştık"

Mesaj tarafından cadicim Çarş. Kas. 12, 2008 12:16 am

cheers Beşiktaşlı futbolcu Uğur İnceman, yeni teknik direktörleri Mustafa Denizli'yle çabuk kaynaştıklarını, önümüzdeki haftalarda Denizli'nin isteklerini tam olarak yerine getireceklerini söyledi.

• "Hocamızla kısa sürede kaynaştık" File

İlgili Haberler

İnceman, BJK TV'ye yaptığı açıklamada, Mustafa Denizli ile Manisaspor'da çok kısa bir süre çalıştığını, Denizli'nin düşüncesini bildiği için avantajlı olduğunu belirterek, "Biz takım olarak çok kısa bir sürede hocamızla kaynaştık. Bence asıl avantaj budur. Hocamızın isteklerini önümüzdeki haftalarda tam olarak yerine getireceğiz" dedi.

Uğur İnceman, takımda değişik mevkilerde görev yaptığını, sadece defansif olarak değil ofansa yönelik de oynadığını, fırsat buldukça gol yollarına dagitmek istediğini ifade etti.

Uğur, "Orta sahada göbekte daha iyi oynadığımı düşünüyorum. Çünkü göbekte oynayan oyuncuların hem defansif hem ofansif olmasıgerekiyor. Ben her iki özelliğimin de iyi olduğuna inanıyorum" diye konuştu.

"GS ile şampiyonluk yarışına gireceğiz"

Turkcell Süper Lig'de her takımın her takımı yenebilecek durumda olduğunu vurgulayan Uğur, "Anadolu takımları gerçekten çok iyi oynuyorlar ama büyük takımlardan Galatasaray ile çetin bir şampiyonluk yarışına girişeceğimize inanıyorum. Lig bir maraton, mutlaka puan kayıpları olacaktır. Önemli olan sezon sonunda ilgi birinci bitirmek" dedi.

"İlk hedefim Beşiktaş'ta devamlı oynamak" diyen Uğur, "Başarılı olduğum sürece milli takıma çağrılacağıma inanıyorum. Eğer süreklilik gösterirsem milli takıma çağrılabilirim. Bu, benim için çok büyük bir mutluluk olur" şeklinde konuştu.
    baskıncan
    baskıncan
    moderatör

Erkek
    Ruh Hali : "Hocamızla kısa sürede kaynaştık" Aggres10

Rep:
    "Hocamızla kısa sürede kaynaştık" Left_bar_bleue100000/1000000"Hocamızla kısa sürede kaynaştık" Empty_bar_bleue  (100000/1000000)
    aktiflik:
    "Hocamızla kısa sürede kaynaştık" Left_bar_bleue1000/1000"Hocamızla kısa sürede kaynaştık" Empty_bar_bleue  (1000/1000)

"Hocamızla kısa sürede kaynaştık" Empty Geri: "Hocamızla kısa sürede kaynaştık"

Mesaj tarafından baskıncan Cuma Kas. 14, 2008 3:46 pm

Paylaşım çin teşekkürler
    cadicim
    cadicim
    YÖNETİCİ

Kadın
    Ruh Hali : "Hocamızla kısa sürede kaynaştık" Hosgor10

Rep:
    "Hocamızla kısa sürede kaynaştık" Left_bar_bleue10000/100000"Hocamızla kısa sürede kaynaştık" Empty_bar_bleue  (10000/100000)
    aktiflik:
    "Hocamızla kısa sürede kaynaştık" Left_bar_bleue10000/10000"Hocamızla kısa sürede kaynaştık" Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Mesaj tarafından cadicim Cuma Kas. 14, 2008 3:48 pm

Laughing rica ederimm zevktii Laughing
    dj.tatii
    dj.tatii
    MhanYaq Dj

Erkek
    İş/Hobiler : :P
    Ruh Hali : "Hocamızla kısa sürede kaynaştık" Cilgin10

Rep:
    "Hocamızla kısa sürede kaynaştık" Left_bar_bleue100000/1000000"Hocamızla kısa sürede kaynaştık" Empty_bar_bleue  (100000/1000000)
    aktiflik:

Mesaj tarafından dj.tatii Ptsi Kas. 17, 2008 5:45 pm

beşiktaşım sen çok yaşa cnm fesa olsun sanaa değişemem hiç bişeyeeeeeeeeeee

teşekkürler paylaşıma.

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 7:32 am