Dostluk Cafesi

hoşgeldiniz lütfen üye olun yada giriş yapın

Join the forum, it's quick and easy

Dostluk Cafesi

hoşgeldiniz lütfen üye olun yada giriş yapın

Dostluk Cafesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

biri bana kadın olduğumu göstersin

cadicim
    cadicim
    YÖNETİCİ

Kadın
    Ruh Hali : biri bana kadın olduğumu göstersin Hosgor10

Rep:
    biri bana kadın olduğumu göstersin Left_bar_bleue10000/100000biri bana kadın olduğumu göstersin Empty_bar_bleue  (10000/100000)
    aktiflik:
    biri bana kadın olduğumu göstersin Left_bar_bleue10000/10000biri bana kadın olduğumu göstersin Empty_bar_bleue  (10000/10000)

biri bana kadın olduğumu göstersin Empty biri bana kadın olduğumu göstersin

Mesaj tarafından cadicim Cuma Kas. 14, 2008 7:22 pm

Laughing Bir uçak yolculuğunda, uçak okyanusu geçerken korkunc bir sallantı olur. Uçak korkunç bir şekilde sallanır, kanadının biri kopar.

O sırada, bir kadın bütün konrolunu kaybeder. Ayağa kalkar, uçağın en ucuna gider ve bağırmaya başlar...

Ölmek için çok gencim !

Eğer ölmek zorundaysam, hayatımın son anlarında unutulmaz dakikalar yaşamak istiyorum !
    Bir yığın avantürüm oldu, ama hiç bir adam bana gerçekten kadın olduğumu hissettiremedi. Kadınlığımı hissetmek istiyorum.
    Bu uçakta bana kadın olduğumu gösterecek bir erkek var mı ?? !!

Bir an uçaktaki bütün gürültü kesilir. Herkes tehlikeyi unutur ve ümitsiz bir şekilde kadına bakmaya başlar.
    Uçağın en arkasında bir adam kalkar.

Der ki : Sana kadın olduğunu göstereceğim.

Adam rüyalardaki erkeklere benzer. İri, esrarengiz, simsiyah parlak saçlar mavi gözler.

Yavaş yavaş koridorda ilerler, gömleğinin düğmelerini birer birer sökmeye başlar.

Uçakta herkes hareketsiz bekler.
    Adam yaklaştıkca kadının nefesi hızlanır.

Adam gömleğini çıkarır. Kadına iyice yaklaşır, göğüs kasları kıpırdar.
    Çok seksi bir hareketle gömleğini kadına uzatır ve der :

Ütüle şunu!!! biri bana kadın olduğumu göstersin Icon_biggrin
    baskıncan
    baskıncan
    moderatör

Erkek
    Ruh Hali : biri bana kadın olduğumu göstersin Aggres10

Rep:
    biri bana kadın olduğumu göstersin Left_bar_bleue100000/1000000biri bana kadın olduğumu göstersin Empty_bar_bleue  (100000/1000000)
    aktiflik:
    biri bana kadın olduğumu göstersin Left_bar_bleue1000/1000biri bana kadın olduğumu göstersin Empty_bar_bleue  (1000/1000)

biri bana kadın olduğumu göstersin Empty Geri: biri bana kadın olduğumu göstersin

Mesaj tarafından baskıncan Ptsi Kas. 24, 2008 12:36 pm

Smile))))))))))))))))))))))))) vayyyyyyyyyyy. Buna dicek çok varrrrrrrr. ama ben kaçtım bayyyyyyyyyyyyyyyy. ))))))))))))))))9 yoksa urda kalırım. cigabaytlar biterr. orrevoirrrrrrr.

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 6:41 am